x

 

Fiyat İçin  0533 092 2557
Kurulum Alanı 4 x 4= 12 m2
Ahşap Cinsi İthal Sarıçam
Ahşap Boyası Vakum Emprenye
Ürün Kodu : Karamürsel – 1007

 

Kulanılan ahşap birinci sınıf olup firmamız tarafından garantilidir.

 

Kullanım Alanı ve Açıklama

AHŞAP KAMELYA

Ahşap kamelya diğer adı ile çardak yoğun gündelik hayatımızda betonlaşmanın da artması ile kısıtlanan yeşil alanlarımıza belli metre karede ahşap ile yapılan en az 4 ahşabın direklerin üzerine çatı kondurularak yapılan dinlenme alanlarıdır. Yılın her vaktin de gün içerisinde uğrayıp kısa süreli de olsa vakit geçirebileceğiniz stres atabileceğiniz gerek manzaralı gerek ise manzarasız  ahşabın, yeşilin ihtişamı ve kamelya dekoru ile yaşam alanlarınızda  süsler.

        Ahşap Kamelya ev, çiftlik,  site, yazlık gibi konaklama alanlarınızda diğer taraftan iş yeriniz için otel, cafe, restoran, tatil köyleri, dinlenme tesisleri ve daha bir çok işletmeniz için  dekoratif olarak ayrı bir şıklık katacaktır iş yerlerinize ayrıca müşterileriniz için vakit geçirecek ayrı bir aktivite görevi alır. Yılın her mevsimine uygun ahşap kamelya tasarımları ile hizmetinizdeyiz.
ve hava koşullarına dayanıklı boyalar kullanılmaktadır.
AHŞAP KAMELYA SEÇİMİ NASIL OLMALIDIR ?
Kamelya seçerken tecrübeli ekibimiz ile sizlerle devamlı fikir alışverişinde bulunacağımıza emin olunuz seçtiğiniz bölge için sizlerin ekonomisine ve yerinizin mimari durumuna en uygun ve kaliteli kamelyaları belirleyip tabi ki öncelik sizlerin talepleri doğrultusunda hızlı bir şekilde teslimi ve montajı sağlamaktayız.
İstanbul / Kocaeli / Sakarya / Tekirdağ / Bursa / Düzce / Yalova / Çanakkale  illerine nakliye ve kurulum bize aittir.